Thumbnail image
Xhinse Cars Jeans 9882841.33, nr 27
69.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhinse elegante për femra nga marka Cars Jeans në ngjyrë blu të errët klasike dhe stil modern. Produkti ka xhepa me dizajn klasik, gjunjë të përforëcuar me copë ekstra dhe vend për rrip. Rrijnë ngushtë në këmbë dhe janë të bëra nga material i këndshëm elastik.

Cilësitë

Madhësia 27
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 8718082659147
Kodi i produktit mCJ0106-27

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen