Thumbnail image
Xhemper Roxy Sunny Street Heritage Heather ERJSW03285-SGRH, hiri, S
65.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Triko e mahnitshme dhe moderne për femra nga marka e njohur Roxy. Është përpunuar nga materiali cilësor akrilik, me model të thurur me ngjyrë hiri, me dizajn tërheqës, mëngë të gjata dhe qafë të rrumbullakët. Shumë e rehatshme dhe e ngrohtë, një shtesë ideale në garderobën tuaj vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Akril
GTIN 3613373842213
Kodi i produktit mRX1855-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen