Thumbnail image
Xhemper Roxy Melrose ERJSW03287-KVJ0, i zi, L
65.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky xhemper për femra është e dizajnuar nga materiali cilësor 84% akrilik, 10 % poliamid dhe 6% poliester me ngjyrë të zezë kombinuar me atë të kuqe me pamje të errët. Xhemperi ka dizajn me nje model lulesh me thurje në krah, gjatësi të përshtatshme dhe mëngë të gjata. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë sezonit vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
Modeli Me lule
Madhësia: L
GTIN 3613373844651
Kodi i produktit mRX1857-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen