Thumbnail image
Xhemper Roxy ERJSW03286-GPZ0, i gjelbër, L
57.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky xhemper për femra është e dizajnuar nga materiali cilësor 50% akrilik, 36% najlon, 11% poliester dhe 3% elastin, me ngjyrë të gjebër ulliri kombinuar me atë të zezë. Xhemperi ka dizajn me thurje, prerje rrethore, gjatësi të përshtatshme dhe mëngë të gjata. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë sezonit vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia: L
GTIN 3613373842091
Kodi i produktit mRX1856-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen