Thumbnail image
Xhemper Quiksilver EQYSW03221-KVJ0, i zi, XXL
54.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhemper për meshkuj me material shumë cilësor 100% pambuk. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të zezë dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale dhe ngohtë gjatë stinëve të ftohta.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia XXL
GTIN 3613373810816
Kodi i produktit mQU1678-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen