Thumbnail image
Xhel për stilim flokësh Shu Uemura 150 ml
40.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për stilimin dhe formësimin e përkryer të flokëve. Ofron fiksim të fortë dhe afatgjatë, si dhe nuk ngarkon flokët. Masazho në flokët e thatë, krijo stilin e dëshiruar dhe lëre të thahet.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3474630355118
Kodi i produktit kSHU033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen