Thumbnail image
Xhel për stilim flokësh Goldwell StyleSign Curly 100 ml
17.30 € 17.91 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel ideal për fiksim perfekt dhe afatgjatë të flokëve tuaj kaçurrele. I jep flokëve strukturë dhe fiksim fleksibil, si dhe hidraton flokët. Gjithashtu mbron ngjyrën e flokëve nga zbehja e parakohshme dhe efektet tjera të dëmshme. Apliko në flokët e thatë, rregullo sipas dëshirës.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4021609275428
Kodi i produktit kGL095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen