Thumbnail image
Xhel për rrojë Gillette Series Protection 3in1, 200 ml
6.30 € 6.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xheli Gillette Series Protecrion garandon rruajtje të rehatshme që nga fillimi. Përveç që siguron rruajtje të lehtë, poashtu hidraton dhe rigjeneron lëkurën, parandalon irritimin dhe nuk thanë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Meshkuj
GTIN 7702018405145
Kodi i produktit kGI337

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen