Thumbnail image
Xhel për rrojë Gillette Series Duopack 2 x 200 ml
8.53 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për rrojë të përkryer edhe në lëkurën e ndjeshme. Përveç që lehtëson rruajtje, produkti edhe hidraton, mbron dhe rifreskon lëkurën. Lagni lëkurën me ujë të ngrohtë, shpërndani gelin me gishta dhe filloni rruajtjen. Patetimi përmban dy xhela të njëjtë me vëllim 200 ml.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 7702018442423
Kodi i produktit kGI320

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen