Thumbnail image
Xhel për rrojë Gillete Mach3 2 x 200 ml
9.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për rruajtje të përkryer edhe në lëkurën më senstitive nga Gillete. Përveç se lehtëson rruajtjen, produkti edhe hidraton dhe freskon lëkurën duke e mbrojtur nga irritimi dhe skuqja. Është testuar dermatologjikisht, paketimi përmban 2 gel Mach3.

Cilësitë

Prodhuesi Gillette
Origjina Kolumbia
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Ndjeshme
GTIN 7702018442447
Kodi i produktit kGI322

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen