Thumbnail image
Xhel për duar Panier des Sens Hydroalcoholic, 30 ml
4.31 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për duar me ekstrakte alga deti dhe ujë të detit do të sigurojë higjienën e përsosur të duarve tuaj. Paketimi është ideal për udhëtime dhe ekskursione. Aplikoni në duart tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887397
Kodi i produktit kPAN0106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen