Thumbnail image
Xhel dushi Somerset Toiletry Rose Petal, 200 ml
5.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për dush me aromë trëndafilash. Pas përdorimit, lëkura juaj do të jetë e freskët dhe e pastër. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923626
Kodi i produktit kSOM125

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen