Thumbnail image
Xhel dushi Somerset Toiletry Grapefruit & Orange, 500 ml
9.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel dushi luksoz i cili pastron dhe freskon duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe me aromë të këndshme tropikale. Testuar dermatologjikisht nuk përmban parabene dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923190
Kodi i produktit kSOM055

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen