Thumbnail image
Xhel dushi Skocezi Fine Soaps 300ml
12.21 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel për dush dhe banjë me aromë shumë të këndshme, përmban ekstrakte nga algat e detit, gjë që ju bën të ndiheni të freskët. Trajtojeni veten me këtë përvojë ekzotike në banjën tuaj. Me vëllim prej 300 ml.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Femra
GTIN 5016365016629
Kodi i produktit kSCO0111

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen