Thumbnail image
XHel dushi Rexona Quantum 250 ml, man
3.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi për meshkuj nga Rexona. Vjen me aromën e limonit dhe drurit të bardhë, butësisht pastron dhe rifreskon lëkurën. Apliko në lëkurën e lagur, shkumo dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Rexona
Origjina Holandë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8710447273647
Kodi i produktit kRX101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen