Thumbnail image
Xhel dushi Old Spice Original 250 ml
4.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xheli i dushit Original rifreskon trupin dhe mendjen, pastron lëkurën dhe i jep asaj tone të freskëka. Përveç kësaj xheli edhe hidraton thellë lëkurën tuaj duke e lënë të butë si mëndafshi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, ideal për çdo mashkull.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 4084500979208
Kodi i produktit kOL063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen