Thumbnail image
Xhaketë skijimi Roxy Kerala Emboss ERJTJ03181-WBB8, L
154.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për femra nga Geox përpunuar prej poliesterit me ngjyrë të bardhë. Xhaketa ka prerje shumë praktike përbrenda me xhepa për syze, kuletë, telefon, kufje etj. Ka të implementuar teknologjinë DryFlight dhe WarmFlight që ju siguron ngrohtësi dhe ju mban të sigurtë nga lagështia.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: L
GTIN 3613373657107
Kodi i produktit mRX1904-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen