Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver Tarmac EQYJK03392-KTA0, hiri e errët, M
141.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor 80% najloni, poliamide dhe 20% poliester. Me një model të prerë drejtë ajo ka ngjyrë hiri me pamje të errët dhe një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse në sajë të teknologjisë Dry Flight, ajo është e lehtë, fleksibile dhe veçanërisht thahet shpejtë. Xhaketa ka kapelë të rregullueshme, 2 xhepa të mëdhenj dhe një xhep të vogël me zinxhirë në gjoks. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
Madhësia M
GTIN 3613373460479
Kodi i produktit mQU1705-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen