Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver Storm Drop 5K Tarmac EQYJK03445-KTA0, hiri, XL, man
176.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor prej pambuku. Kjo xhaketë ka një model të prerë drejtë ngjyrë hiri , mbërthehet me zinxhir dhe patenta. Xhaketa ka kapelë unike të veshur me lesh, dy xhepa të mdhenjë praktik dhe dy anësorë. DizajnI i papërshkueshëm nga uji me teknologjinë Snow DryFligt 5K lejonë që të thahet shpejt dhe t’ju ofrojë ngrohje maksimale. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
Madhësia: XL
GTIN 3613373827586
Kodi i produktit mQU1711-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen