Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver Scaly Iron Gate Eastern Ways EQYJK03418-KZM6, hiri e errët, L
88.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor 100% pambuku. Ka ngjyrë hiri me pamje të errët, me një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir .Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse në sajë të teknologjisë Dry Flight, ajo është e lehtë, fleksibile dhe veçanërisht thahet shpejtë. Xhaketa ka kapelë dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: L
GTIN 3613373669797
Kodi i produktit mQU1707-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen