Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver EQYJK03434-NMY0, e verdhë/ mustard, L
108.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor 61% pambuk dhe 39% najlon. Kjo xhaketë ka një model të prerë drejtë me ngjyrë të verdhë mustarde , mbërthehet me zingjir. Xhaketa ka kapelë unike dhe dy xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Dizajni me teknologjinë DryFligt lejonë që të thahet shpejt dhe t’ju ofrojë ngrohje maksimale. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: L
GTIN 3613373831668
Kodi i produktit mQU1710-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen