Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver EQYJK03431-CPP0, e kaftë, XL, man
101.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor 100% pambuku. Ka ngjyrë të kaftë me një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir ndërsa në pjesën e sipërme të zigjirit me patenta. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse në sajë të teknologjisë Dry Flight, ajo është e lehtë, fleksibile dhe veçanërisht thahet shpejtë. Xhaketa ka jakë të gjatë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
Madhësia: XL
GTIN 3613373823939
Kodi i produktit mQU1709-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen