Thumbnail image
Xhaketë Quiksilver EQYFT03832-SJSH, hiri, XL
73.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj bërë me material cilësor 60% pambuk dhe 40% poliester. Me një model të prerë drejtë ajo ka ngjyrë hiri me detaje të zeza , me një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir. Xhaketa ka jakë të prerë me një fines unike dhe dy xhepa praktik që mbyllen me zinxhirë. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: XL
GTIN 3613373832108
Kodi i produktit mQU1703-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen