Thumbnail image
Xhaketë Quicksilver Bunda Shell Shock 3 AQMJK03005-KVJ0, L
76.82 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj nga Quicksilver, e cila vjen në ngjyrë të zezë me mbyllje me zingjir. Ajo ka një kapelë të bashkangjitur dhe dy xhepa të përparmë me mbyllje.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 3613371513597
Kodi i produktit mQU1243-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen