Thumbnail image
Xhaketë Q/S designed by s.Oliver
26.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë e hollë për femra në ngjyrë të verdhë e dizajnuar nga marka s.Oliver me zinxhir. E bërë nga 60% pambuk dhe 40% poliester, e përshtatshme për kohë jo shumë të ftohta. Shumë praktike, për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Q/S designed by s.Oliver
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 4056523182194
Kodi i produktit mQS0011-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen