Thumbnail image
Xhaketë Borona Antra, M, e hirtë - M
104.69 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse dëshironi të dukeni mirë dhe të keni ngrohtësi në të njëtën kohë, atëherë kjo është zgjedhja juaj e duhur. Kjo xhaketë e prodhuar nga kompania Cars Jeans ka material 100% najllon dhe ka dizajn shumë të përshtatshëm. Ka xhepa të shumtë dhe është e përshtatshme deri në 30° C. Nuk duhet të hekuroset.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 8718082601986
Kodi i produktit mCJ0012-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen