Thumbnail image
Xhaketë Northfinder MI-3354OR, L, e zezë
56.49 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj me material cilësor 100% poliester. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë të zezë kombinuar me atë hiri dhe të bardhë. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta. Xhaketa ka jakë të gjatë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia: L
GTIN 8585048795986
Kodi i produktit mNF0202-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen