Thumbnail image
Xhaketë Northfinder MI-3352OR, e kaltër me pamje të errët , XXL, man
51.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj me material cilësor 100% poliester. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë të kaltër me pamje të errët kombinuar me atë hiri. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse ka dy shtresa njëra nga të cilat është termike. Xhaketa ka jakë të gjatë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia XXL
GTIN 8585048795641
Kodi i produktit mNF0189-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen