Thumbnail image
Xhaketë Northfinder Kason Black BU-3528SP, e zezë, L, man
77.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj me material cilësor 100% najlon. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë të zezë kombinuar me detaje të bardha. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse mbushësi i ngrohtë përbëhet nga fibra 3D që ofron një shtresë izoluese termike, që ju mbron nga era dhe shiu. Xhaketa ka jakë të gjatë, kapelë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Madhësia: L
GTIN 8585048780029,8585048780142
Kodi i produktit mNF0185-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen