Thumbnail image
Xhaketë Northfinder Jared Navy BU-3483OR, e kaltër, XXL
88.77 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj me material cilësor 100% poliester . Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë të kaltër me pamje të errët kombinuar me detaje të bardha. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse ka ventilim në sqetull për të rregulluar temperaturën e trupit, që ofron një shtresë izoluese termike, e cila ju mbron nga era dhe shiu. Xhaketa ka jakë të gjatë, kapelë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia XXL
GTIN 8585048771584
Kodi i produktit mNF0175-XXL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen