Thumbnail image
Xhaketë Northfinder BU3264OR-269
51.63 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj nga Northfinder me material shumë elastik nga poliesteri në ngjyrë të zezë. Ajo ka tri shtresa shtesë që nuk lënë ujin të depërtojë në brendësi, Ka dy xhepa nga anash, një nga para, mbyllen me zingjirë praktik. Me një prerje unike ajo është projektuar për sfidat malore dhe veshjen e përditshme.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Modeli Me shenja
GTIN 8585045774823
Kodi i produktit mNF0002-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen