Thumbnail image
Xhaketë Northfinder Alisson Red BU-4483OR, e kuqe, S
112.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për femra me material cilësor 100% poliester. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir, me ngjyrë të kuqe kombinuar me detaje të zeza dhe të bardha. Kjo veshje është shumë e përshtatshme për ditët me shi apo më të freskëta sepse ka ventilim në sqetull për të rregulluar temperaturën e trupit, që ju mbron nga era dhe shiu. Xhaketa ka jakë të gjatë, kapelë, dhe xhepa praktik që mbyllen me zingjir. Shumë e rehatshme dhe e përshtatshme për sezonin vjeshtë-dimër.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
GTIN 8585048782405,8585048782283
Kodi i produktit mNF0188-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen