Thumbnail image
Xhaketë GEOX M8428V-T2502-F9054, e zezë, nr 42
202.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj nga marka italiane GEOX, e përpunuar nga poliesteri me ngjyrë të zezë. Mbyllet me zingjir, posedon xhepat praktikë, një jakë të lartë dhe kapelë të rregullueshme. Është e papërshkueshme nga uji, ndërsa izolimi termik me kompresibilitet të shkëlqyeshëm siguron rehati termike edhe në mjedis të lagësht.

Cilësitë

Madhësia 42
Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Numri 42
GTIN 8058279459229
Kodi i produktit mGE0249-42

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen