Thumbnail image
Xhaketë Cars Jeans Vivia Poly Black 4751601, e zezë, L
71.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për femra nga marka Cars Jeans, e bërë nga materiali cilësor poliester me ngjyrë të zezë, me qepje unike. Mbyllet me zinxhir, ka një jakë më të lartë të izoluar që ngroh në mënyrë të përkryer qafën tuaj, si dhe dy xhepa në pjesën e përparme nga anash që e bënë atë mjaft praktike. Është mjaft e rehatshme dhe do ju mbajë trupin tuaj të ngrohtë.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia: L
GTIN 8719734068775
Kodi i produktit mCJ0238-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen