Thumbnail image
Xhaketë Cars Jeans Eletra Poly Olive 4601618, e gjelbër, S
86.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë unike për femra nga marka Cars Jeans, e bërë nga materiali cilësor poliester me ngjyrë gjelbër ulliri kombinuar me të zezë. Mbyllet me zinxhir të mbuluar me shirit patentash, ka kapelë të rrethuar me lesh si dhe dy xhepa në pjesën e përparme që e bënë atë mjaft praktike. Xhaketa ka skajet e thurura në pjesën e poshtme dhe në krah që përshtaten në mënyrë të përkryer. Është mjaft e rehatshme dhe do ju mbajë trupin tuaj të ngrohtë.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
GTIN 8719734060649
Kodi i produktit mCJ0228-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen