Thumbnail image
Xhaketë Cars Jeans Crandle Poly 4921612, e kaltër me pamje të errët, M
86.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë për meshkuj nga marka Cars Jeans, e bërë nga materiali cilësor poliester me nuancë të ngjyrës së kaltër me pamje të errët, me qepje unike. Mbyllet me zinxhir, si dhe ka dy xhepa në pjesën e poshtme dhe dy më shumë si dekorativ nga lartë. Është mjaft e rehatshme dhe do ju mbajë trupin tuaj të ngrohtë.

Cilësitë

Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Madhësia M
GTIN 8719734067303
Kodi i produktit mCJ0240-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen