Thumbnail image
Xhaketë Cars Jeans Bitetto Navy 4146912 - L
104.69 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhaketë dimri për meshkuj nga Cars Jeans, e cila vjen në ngjyrë blu me detaje të zeza dhe qepje që formojnë vija horizontale. Ka dy xhepa të përparmë me mbyllje dhe një kapelë të ngrohtë. Ndalohet hekurosja, tharja dhe zbardhimi i xhaketës. Duhet pastrim profesional me tetraklorometan.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
Mënyra e mbylljes Me mbyllëse
GTIN 8718082605762
Kodi i produktit mCJ0007-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen