Thumbnail image
Xhaketë Cars Jeans 4946901 code mCJ0063 - L
76.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Jack Jeans sjell modelin më të ri të xhaketave për meshkuj. Ajo vjen në ngjyrë të zezë. Xhaketa ka dy xhepa anash që mbyllen me zingjir dhe një në krah. Në kombinim me një pale xhinse ju do të dukeni shik dhe elegant. Logoja e prodhuesit vendoset në pjesën e përparme.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Najlon
Sezona Pranverë - Verë 17
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
GTIN 8718082671774
Kodi i produktit mCJ0063-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen