Thumbnail image
Video lojë Farming Simulator 17 - Nintendo Switch Edition (SWITCH)
63.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Merrni rolin e një fermeri modern në Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zhyt veten në 3 botë të mëdha të hapura që kanë një përmbajtje të re! Eksploro një mjedis të ri të lojrave në Amerikën e Jugut që nuk do të gjeni askund tjetër pos në Platinum Edition, me të gjitha peizazhet e saj autentike, vegjetacion unik, rrjetet hekurudhore, plantacione kallam sheqeri, duke i dhënë një dimension të ri dhe duke ju dhënë opsione të panumërta e reja lojërave!Gjatë karrierës suaj, do të kontrolloni më shumë se njëqind makina bujqësore, të ridizajnuara me besnikëri në dizajnet e tyre nga markat më të mëdha të industrisë (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg etj.). Me një lojë magjepsëse, një botë të madhe të hapur dhe një flotë të madhe automjetesh, duke përfshirë makina të reja, Farming Simulator ju fton të blesh simulimin më të madh të fermave që keni parë ndonjëherë.

Cilësitë

Origjina Francë
Platforma Switch
Lloji i lojës Simulator
Prodhuesi Focus
Ueb-i i prodhuesit Focus-home.com
Kategoria e moshës 3
GTIN 3512899118935
Kodi i produktit 222595

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen