Thumbnail image
Veshje Northfinder Braelynn Ocean MI-4494SP, e kaltër, M
36.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Veshje për femra me material cilësor 100% poliester. Ka një dizajn shumë të bukur që mbërthehet me zinxhir dhe me nuanca të ngjyrës së kaltër kombinuar me detaje të zeza. Shumë e bukur dhe e rehatshme për aktivitete sportive, shëtitje në natyrë etj.

Cilësitë

Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia M
GTIN 8585050803426
Kodi i produktit mNF0191-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen