Thumbnail image
VAN GOGH I VETVRARI I SHOQERISE - ANTONIN ARTAUD
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

ARTAUD SHKROI ATË ÇKA MË SHUMË I DONTE KOKRRA E QEJFIT. SHKROI ME GJAK ZIJE DHE SHIGJETË. NA QENKËSH A S'QENKËSH DAKORD NJË ÇIFUT APO NJË DIKTATOR, A MOS DO KISHIN PREFERUAR T'I SHKULNIN KOQET, KJO ARTOSË AS QË I HYNTE FARE NË PUNË. ASPEKTET E TË THEKSHMES LE TË ANALIZOHEN NGA STUDIOZËT STUPID, QË LAVDËROJNË APO FAJËSOJNË NJË NJERI PËR GJITHÇKA OSE PËR HIÇASGJË.

Cilësitë

Shtëpia botuese Zenit
Viti i botimit 2013
GTIN 9789928113173
Kodi i produktit ZENIT

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen