Thumbnail image
Valixhe udhëtimi Roxy ERJBL03126-KPG6
117.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Valixhe udhëtimi për femra me përmasa 44x65x30 dhe kapacitet 87L. Vjen e përpunuar nga poliesteri cilësor, në dizajn të bukur hiri me lule rozë dhe bardhë. Ka hapësirë të madhe të brendshme për organizimin e rrobave, me tre dorëza për kapje dhe rrota. Me këtë valixhe udhëtimet tuaja do të jenë përherë të mahnitshme.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Mënyra e lidhjes Me zinxhir
Gjerësia 65 cm
Përmasat
  • 44 cm
  • 30 cm
Materiali Poliestër
Pesha 3,4 kg g
Modeli Me lule
GTIN 3613373808974
Kodi i produktit mRX1773

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen