Thumbnail image
Vajza Shushke 2 - Holly Smale
8.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

“Emri im është Harriet Manners dhe ende vazhdoj të jemë shushkë”. Këtë e dinë shumë mirë ata që kanë lexuar vëllimin e parë, por do ta mësojnë tani edhe lexuesit e rinj që unë jam e tillë....

Cilësitë

Shtëpia botuese Botart
GTIN 9789928219558
Kodi i produktit BOTART

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen