Thumbnail image
Vaj ushqyes Panier des Sens 7.5 ml
9.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj ushqyes për thonj nga Panier des Sens me ekstrakte të bajameve dhe gjalpit shea, zbut dhe ushqen thonjtë tuaj, si dhe i jep shkëlqim atyre. Ky produkt qetëson thonjtë dhe nuk përmban paraben apo Phenoxyethanol. Vaji posedon brushë profesionale në mënyrë që aplikimi i vajit të jetë sa më precis.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062883399
Kodi i produktit kPAN0113

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen