Thumbnail image
Vaj për rroje Floïd 50 ml
16.80 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Floid ka zhvilluar këtë vaj për përdorim para rrojës. Gjithashtu mund të përdoret për rroje pa pasur nevojë për krem rroje. Përbërja e saj transparente është ideale për rroje precise. Është i përshtatshëm për mjekra të forta dhe gjithashtu mund të përdoret për lëkurë të ndjeshme. Vaji lehtëson rruajtjen dhe mbron lëkurën e ndjeshme nga acarimi.

Cilësitë

Prodhuesi Floid
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8411126020285
Kodi i produktit kFLD006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen