Thumbnail image
Vaj për pastrimin e fytyrës AvonTrue NutraEffects Miracle Glow 125 ml
3.89 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj për lëkurë të bukur dhe të shëndetshme. Përmban vaj babasu, vaj maracuje, vaj borzilok, vaj të kafes së gjelbër dhe vaj liri. Ai promovon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Me përdorimin e tij lëkura qetësohet dhe hidratohet. Vaji forcon shtresat mbrojtëse të lëkurës, pastron në mënyrë efektive lëkurën si dhe shton një pamje rrezatuese në lëkurë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482352792
Kodi i produktit kAV11197X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen