Thumbnail image
Vaj për lëkurë Avon NutraEffects 30 ml
7.42 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj special për lëkurë më të bukur dhe më të shëndetshme. Ushqen thellësisht lëkurën si dhe e hidraton atë, e njëkohësisht edhe forcon shtresat mbrojtëse të lëkurës. Rikthen pamjen e shëndetshme dhe të shkëlqyer në lëkurën tuaj. Aplikojeni një sasi të vogël në lëkurë, shtojini ujë të ngrohtë për t'a kthyer atë në qumësht dhe shpëlajeni me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482352835
Kodi i produktit kAV20255X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen