Thumbnail image
Vaj për dush XeraCalm Avene 400 ml
20.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj për dush pa përmbajtje të sapunit, i cili butësisht pastron lëkurën e fëmijëve dhe të rriturve. Falë përbërësve aktiv, mbron lëkurën nga tharja dhe lehtëson ndjenjat e pakëndshme të tensionit të shkaktuar nga tharja. Vaji për pastrim forcon barrierën natyrore mbrojtëse të lëkurës, duke e bërë më të lehtë t'i rezistoni ndikimeve të jashtme të pakëndshme. I jep lëkurës një ndjenjë të këndshsme rehatie.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3282779405447
Kodi i produktit kAN062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen