Thumbnail image
Vaj i thatë multifunksional Matis Paris 100 ml
22.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj i thatë multifunksional mund të aplikohet në trup, në lëkurë dhe në flokë dhe përdoret pas larjes ose sa herë që ndjeni nevojën për ta aplikuar atë. Mund të aplikohet para se të lani flokët si një kurë e fortë për rafinimin, ose të provoni të shtoni disa pika në shamponin tuaj. Përmban vaj kanabis, vaj shegë, vaj maru, vaji farave të kajsisë, vaj boronicë. Me të lëkura është e butë dhe fleksibile kurse flokët marrin shkëlqim.

Cilësitë

Prodhuesi Matis Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i flokëve Normal
GTIN 3579200365839
Kodi i produktit kMA10202

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen