Thumbnail image
Vaj dushi me vaj ulliri Jeanne En Provence, 250ml
7.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Vaj dushi me përmbajtje të vajit të ullirit BIO dhe ekstrakte të sapunit, butësisht pastron lëkurën, ushqen, hidraton dhe e lë lëkurën me erë të këndshme. Pa parabene. Si të përdorni: Aplikoni në lëkurë, masazhoni dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750040600
Kodi i produktit kJEP058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen